#2018,  Wydawnictwo Nasza księgarnia

#85 Hej, Jędrek! Kłopoty z dziewczynami? – wydawnictwo Nasza Księgarnia

Dla tych rodziców, którzy znają (i na pewno sami poczytują “Jędrka…”, gdy młody właściciel książki śpi. Teraz możecie kiwnąć głową, że tak jest) napiszę tylko, że nowa część pt. “Hej, Jędrek! Kłopoty z dziewczynami?” jest tak samo dobra jak poprzednie części.

Jeśli jednak nie znacie serii o Jędrku, a nie wiecie jakie tytuły podrzucić dziesięciolatkowi (nie chce czytać, a jest już tak duży, że czytać mu do snu jest nieodpowiednie), to sięgnijcie właśnie po pierwszą część: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/246550/hej-jedrek-przepraszam-czy-tu-boruja. To zabawne perypetie Jędrka, który jak to zwyczajny młody chłopak ma sporo przygód. Jego przygody nie są zbyt dziecięce a tym bardziej zbyt młodzieżowe. Doskonale wiem jak trudno wybrać odpowiedni tytuł dla chłopca w wieku 8+.

A seria o Jędrku na pewno spodoba się młodemu czytelnikowi i Tobie, rodzicu także. Wiem co mówię. Sama kartkowałam strony by zaczytać się w jego przygodach i obejrzeć kolejne komiksowe rysunki. Bo nie ma nic cudowniejszego dla młodego adepta czytelnictwa niż duża czcionka (szybko się czyta, wzrok się nie męczy) z zabawnymi, komiksowymi rysunkami.

Polecam Ci również inną książkę dla grupy wiekowej 8+:

“Uniwersytet wszystko moje”>>>

“Eri i smok”>>>

%d bloggers like this: