#2018

#50 “Instrukcja obsługi faceta” – wydawnictwo Zwierciadło

My kobiety uwielbiamy rozmyślać, rozkminiać, tworzyć scenariusze i rozczłonkowywać je na części pierwsze. Po co? B tak. Bo taką mamy naturę, bo takie jesteśmy i już. Właściwe pytanie powinno brzmieć “dlaczego”. Hm… bo takie jesteśmy. I już. Recenzuję dla Was książkę-poradnik “Instrukcja obsługi faceta”.

Kłopot zaczyna się, gdy na scenę wchodzi facet, samiec, on. Zaczynają się schody, a my jak to my, kobiety zaczynamy mieć bieg myśli i analizować swój i jego każdy gest. Nie ważne czy mija miesiąc, rok, lata naszej znajomości/związku/małżeństwa. Analizujemy. Każda z nas na pewno czuję się czasem jak na karuzeli, która ni cholery nie chce się zatrzymać. W takim momencie warto sięgnąć po książkę “Instrukcja obsługi faceta” autorstwa (genialnej) Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej.

Nie oszukujmy się. Nie jesteśmy z tytanu, a nawet nie z żelaza i wsparcia potrzebujemy. Książka – poradnik “Instrukcja obsługi faceta” niby jest o facetach, a im więcej czytałam pytań i odpowiedzi Katarzyny tym bardziej utwierdzałam się w przekonaniu, że książka jest dla nas. Kobiet. Dlaczego? Odpowiedzi dotyczyły właśnie nas.

“Instrukcja obsługi faceta” to poradnik dzięki któremu wiele z nas (mam nadzieję) umocni się w przekonaniu jak ważne jest życie w zgodzie ze sobą. Bo nie zapominajmy, że żyjemy dla siebie. Przede wszystkim dla samej siebie. I żaden facet nie powinien zmienić tego nastawienia.

Słowem podsumowania. Warto sięgnąć po poradnik “Instrukcja obsługi faceta” by po przeczytaniu móc odłożyć książkę i… Umocnić się w myśli, że żaden tytułowy facet nie dam nam wystarczająco szczęścia ile damy go sobie same.

Instrukcja obsługi faceta
Instrukcja obsługi faceta

Jak świat światem kobiety poszukują odpowiedzi na dziesiątki dylematów związanych z płcią przeciwną. A gdyby tak można było zajrzeć do instrukcji obsługi mężczyzny?
Instrukcja obsługi faceta to przewodnik po damsko-męskiej komunikacji, ale również szybki i praktyczny podręcznik jak wychodzić z trudnych, konfliktowych sytuacji z płcią przeciwną. Jak „czytać” mężczyznę i jak do niego mówić, żeby motywować go pozytywnie a nie negatywnie.
Autorki w lekkiej i przewrotnej formie, ale bardzo konkretnie ukazują jak należy reagować w przeróżnych sytuacjach, aby osiągnąć zamierzony cel.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

%d bloggers like this: