#2018,  Wydawnictwo Nasza księgarnia

#59 “Jestem kotem” – wydawnictwo Nasza Księgarnia

Poznajcie Felka. Felek jest kotem a raczej kotkiem. Domowym. Nasz puchaty bohater spotyka się z Lwem, Gepardem, Pumą, Panterą i Tygrysem. Okazuje się, że wielkie koty są innego zdanie niż Felek. “Jestem kotem” to przeurocza książeczka dla naszych najmłodszych. Kolorowe i zabawne ilustracje pomogą maluchom zrozumieć, że zawsze znajdziemy coś co nas łączy. Nawet jeśli od razu tych podobieństw nie widać.

“Jestem kotem” polecam każdemu z rodziców. Jestem pewna, że nawet maluszki 3+ będą pod ogromnym urokiem barwnych ilustracji. Zresztą my rodzice również – są przecudowne!

 

 

Baaardzo mocno podziękuję wydawnictwu Nasza Księgarnia za możliwość zrecenzowania dla Was książeczki “Jestem kotem” autorstwa Galia Bernstein


Felek uważa, że jest kotem. Ale Lew, Gepard, Puma, Pantera i Tygrys mają inne zdanie na ten temat. Czy Felkowi uda się przekonać duże koty, że wszystkie są do siebie podobne bardziej, niż myślą?

„Jestem kotem” to mądra książka dla najmłodszych, która uczy, że zawsze można znaleźć coś, co nas łączy, nawet jeśli na pierwszy rzut oka bardzo się różnimy.

 

źródło opisu: https://nk.com.pl/

%d bloggers like this: