Milion nowych chwil - Katherine Center
#2019,  Wydawnictwo Muza

#126 Milion nowych chwil – Katherine Center

Urocza okładka, dramatyczna historia, a motywem jest miłość. Pierwszy wniosek? Dobra lektura na lato, czyli szybkie i miłe “czytadełko” w upalnie dni.

Pierwsze co mnie mocno zaskoczyło to język. Spodziewałam się delikatnych, słodkich słówek z których miód skąpałby ze stron. O nie nie! Wyrazisty humor głównej bohaterki – uwielbiam! I mocno zarysowane postacie dały efekt całkowicie odmienny. Otóż książkę wręcz pochłonęłam.

Styl autorki trochę przypominał mi Diane Chamberlain tylko w wieku 20-paru lat. Jeśli szukacie na księgarnianych półkach angażującej lektury na leniwe dni, albo po prostu zależy Wam na mile spędzonym czasie w sympatycznym towarzystwie, sięgnijcie po Milion nowych chwil wydawnictwa Muza.

Milion nowych chwil - Katherine Center
Milion nowych chwil – Katherine Center

„Milion nowych chwil” to niezapomniana historia miłosna o odnajdywaniu radości nawet w najtrudniejszych okolicznościach.
Margaret Jacobsen ma przed sobą świetlaną przyszłość: narzeczonego, którego uwielbia, wymarzoną pracę i obietnicę doskonałego życia tuż za rogiem. Nagle wszystko, na co tak ciężko pracowała, obraca się wniwecz. Trafia do szpitala, gdzie zmuszona jest stawić czoła świadomości, że nic już nie będzie takie, jak wcześniej. Odnalezienie się w nowej sytuacji jest trudne, a sprawy nie ułatwią skrywane przez lata rodzinne sekrety…
„Milion nowych chwil” to książka, która zrobiła z Katherine Center gwiazdę literatury kobiecej w Stanach Zjednoczonych. To pełna uroku i nadziei romantyczna powieść, która z każdą stroną coraz bardziej rozmiękcza serca czytelników.

 

źródło opisu: Muza

%d bloggers like this: