#2018

#70 Moja twoja wina – wydawnictwo Książnica

Przyznaję się! Książkę kupiłam na długo przed jej premierą 🙂 Na Targach Książki w Warszawie powieść pt. “Moja twoja wina” była pierwszą którą kupiłam. Dodatkową radością było spotkanie z autorką i wpis do książki. Cudownie było poznać i zamienić kilka słów z osobą, która tworzy zdania, postacie i klimat w którym znikam zapominając o całym świecie.

Nie zaskoczę osoby, które czytały poprzednie recenzję powieści autorstwa Beaty Majewskiej. “Moją twoją winę” i tym razem przeczytałam ją w ciągu dwóch dni.

Początek, jak w przypadku swoich poprzedniczek, od razu wciąga w wir wydarzeń, nie dając odczucia nudy i chęci ziewnięcia po przeczytaniu kilku stron. Uwielbiam to. Autorka i tym razem zaskoczyła mnie zawiłymi tajemnicami kryjącymi się w postaciach. Nie będę i nie chcę zdradzać czy opisywać fabuły.

Jeśli nie znacie jeszcze książek Beaty Majewskiej, koniecznie nadróbcie zaległości. Nie da się nie pokochać postaci stworzonych przez autorkę. Nie da się przejść obok nich obojętnie. Po odłożeniu książki, nie da się o nich nie myśleć. Zwłaszcza po przeczytaniu ostatnich stron.

“Moja twoja wina” to powieść dająca nadzieję, spokój i wyciszenie.

Moja twoja wina
fot. by Pan R.

 

Moja twoja wina
fot. by Pan R.

 

PS. Dziękuje Panie R. za zdjęcia książki “Moja twoja wina”. Cudownie jest chwalić się Twoimi pracami.


Urszula przyłapuje męża na zdradzie. Decyduje się odejść od niego i zamieszkać w zrujnowanym wiejskim domu odziedziczonym po przyszywanej ciotce. Zdruzgotanej kobiecie nie jest łatwo w nowej sytuacji, ale wspierają ją wieloletnia przyjaciółka oraz rezolutna sąsiadka. Niebawem były mąż zaczyna wykorzystywać Ulę finansowo. Wtedy w życiu Urszuli pojawia się Michał Żuk – początkowo konkurencja biznesowa, potem opiekuńczy mężczyzna ratujący ją z opresji. Niestety Michał skrywa tajemnice, które mogą zniszczyć rozkwitający związek.

źródło opisu: opis okładki

%d bloggers like this: