#2018

#47 “Na skraju załamania” – wydawnictwo Albatros

Jeśli ktoś z Was czytał znakomity debiut B. A. Paris, pt. “Za zamkniętymi drzwiami” nie muszę przekonywać do przeczytania drugiej książki autorki. “Na skraju załamania” to także fabuła, która powoduje wstrzymanie oddechu i intryguje do ostatniej strony.

Co prawda “Na skraju załamania” nie jest AŻ TAK dobra jak pierwsza książka, ale również porusza trudny temat przedstawiony w sposób pełen napięcia. Przyznaje. Miałam spore oczekiwania co do tej książki. Chyba za duże, bo dopiero ostatnie strony przypomniały mi ten dreszczyk, który towarzyszył mi przy debiucie Paris. Jednak cała powieść mocno się broni – główna bohaterka przez początki demencji miała poczucie, że mogła uratować koleżankę. Czy Tobie też przypomina to “Zbrodnię i karę”?

Słowem podsumowania; nie żałuję żadnej przeczytanej strony “Na skraju załamania”, to świetna powieść w której napięcie jest budowane z każdym nadchodzącym rozdziałem by na koniec wybuchnąć, pozostawiając u czytelnika cień uśmiechu. Brawo Paris! Tak trzymaj!

DESZCZOWA NOC, GŁUCHE TELEFONY I TO OKROPNE POCZUCIE WINY…

Wszystko zaczęło się tamtej nocy. W lesie.

Cass Anderson nie zatrzymała się, by sprawdzić, czy siedząca w zaparkowanym na leśnej drodze samochodzie kobieta nie potrzebuje pomocy. Teraz nieznajoma nie żyje. Od tamtej feralnej nocy Cass nie może się pozbierać – regularnie powtarzające się głuche telefony mącą jej spokój, a ona sama czuje, że nieustannie jest obserwowana. Nawet najmniejszy dźwięk przyprawia ją o przyspieszone bicie serca i ciarki. Nękana wyrzutami sumienia zaczyna miewać kłopoty z pamięcią. Coraz częściej nie może sobie przypomnieć, czy zażyła lekarstwa, jaki kod odblokowuje alarm, gdzie zaparkowała samochód, dlaczego zamówiła dziecięcy wózek, skoro nie jest w ciąży, i czy leżący na blacie w kuchni nóż na pewno nie był pokryty krwią… Jedyne, czego nie może wyrzucić z pamięci, to twarz zamordowanej kobiety.

Autorka ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI, bestsellera, który wywołał sensację na międzynarodowym rynku wydawniczym, a w Polsce gościł na listach bestsellerów przez ponad 30 tygodni, powraca z nowym elektryzującym thrillerem psychologicznym!

Zaskakujące zwroty akcji i ciągłe napięcie przyprawią Was o gęsią skórkę!
JEŚLI NIE MOŻESZ UFAĆ NAWET SOBIE, TO KOMU MOŻESZ WIERZYĆ?

 

źródło opisu: http://www.wydawnictwoalbatros.com/

 

%d bloggers like this: