#2019,  Wydawnictwo Otwarte

#99 Nasze małżeństwo Tayari Jones – wydawnictwo Otwarte

Powieść dostałam od wydawnictwa w trudnym dla mnie momencie. Jednak zagłębiając się w losy Celestial i Roya, czułam jakby ich historia odnalazła mnie.
Nie jest to łatwa powieść o błahej miłości. Jest to głęboka analiza trudniej miłości i jeszcze trudniejszych wyborów, które należy podjąć, bez względu na własne uczucia czy myśli. Warto sięgnąć po powieść nie zważając na wiek czy miejsce w którym aktualnie się znajdujemy.

Dziękuje wydawnictwu za możliwość przeczytania i zrecenzowania. “Nasze małżeństwo” było dla mnie jak katharsis, którego tak bardzo potrzebowałam z początkiem roku.

“Nasze małżeństwo” to literatura naprawdę wysokich lotów!


Droga Celestial i Roya do ślubu była dość wyboista. Obydwoje z silnymi charakterami, ambitni, miotali się, zanim ostatecznie przyjęli role męża i żony.
Osiemnaście miesięcy. Tyle zdążyli nacieszyć się sobą.
Jedna noc i fatalny zbieg okoliczności. Tyle wystarczyło, by Roy trafił do więzienia, a Celestial stała się żoną skazańca.
Przed nimi wyzwanie, któremu musi sprostać ich uczucie, wierność i zaangażowanie.

Tayari Jones boleśnie i bez uprzedzenia uderza w instytucję małżeństwa i zadaje pytanie: czy w związku ważniejsze jest MY czy JA? “Nasze małżeństwo” to wnikliwe i wstrząsające wejście w intymne życie dwojga ludzi w chwili dramatycznej próby.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

%d bloggers like this: