#2020,  Wydawnictwo Czwarta Strona

#157 RECENZJA PRZEDPREMIEROWA Wioska kłamców – Hanna Greń

“Wioska kłamców” to ciekawy kryminał. Czyta się szybko, a sama historia jest dość interesująca.
Jako, że czytam dużo tytułów z zakresu krwawej literatury, dość trudno mnie zaskoczyć.
Stąd z mojej strony brak zachwytu nad Wioską kłamców. Jak dziwnie to nie zabrzmi, czuje się, że powieść została napisana przez dojrzałą osobę. Myślę, że młodsze pokolenie skupia się na aspektach, które wzbudzają u czytelnika klaustrofobiczne poczucie i strach.

Książkę (jak wszystkie kryminały i thrillery) pożyczę mojej babci. Ciekawa jestem jaka będzie jej opinia na temat Wioski kłamców autorstwa Hanny Greń.

Wioska kłamców – Hanna Greń

Po odejściu z pracy w policji Dioniza Remańska postanowiła odszukać zabójcę swojego ojca. Jego zagadkowa śmierć od pewnego czasu nie dawała jej bowiem spokoju.
Wprawdzie oskarżeni o tę zbrodnię zostali już skazani na długie lata w więzieniu, jednak Dioniza nie wierzy w ich winę. Przyjeżdża do wioski, w której mieszkają rodziny skazańców, by przeprowadzić prywatne śledztwo.
Jego wyniki okazują się zaskakujące. Kłamstwa i intrygi spowijają Strzygom i sięgają poza jego granice. Z czasem sama Dioniza zaczyna wątpić, czy zdoła pośród mieszkańców tej przeklętej wioski odnaleźć prawdziwego zabójcę…

Za możliwość przedpremierowego przeczytania i zrecenzowania książki, dziękuje wydawnictwu:

wydawnictwo czwarta strona
%d bloggers like this: