#2018,  Wydawnictwo Nasza księgarnia

#73 Zwierzoobjaśniarka. Wynalazek, który zmienił świat – Nasza Księgarnia

Który maluch nie pytał: “Mamo! Co ten piesek szczeka? On czegoś chce?” I co, my rodzice mamy odpowiedzieć? Co odpowiedzieć dziecku? A co jeślibyśmy rozumieli mowę zwierząt? Potrafili z nimi rozmawiać, dyskutować. Jeśli chcielibyście wraz z dzieckiem poznać odpowiedź, sięgnijcie po najnowszą książkę od wydawnictwa Nasza Księgarnia pt. “Zwierzoobjaśniarka. Wynalazek, który zmienił świat”.

To CUDOWNIE ilustrowana opowieść o wynalazcy, który skonstruował zwierzoobjaśniarkę. Tak, tak. Specjalny mechanizm, dzięki któremu ludzie i zwierzęta mogli ze sobą rozmawiać. A gdy już mogli się ze sobą porozumieć…

Przekonajcie się sami, czytając (i zatracając się w przeglądaniu) przesympatycznej książeczce “Zwierzoobjaśniarka. Wynalazek, który zmienił świat” od wydawnictwa Nasza Księgarnia.

 


TO NAJLEPSZA KSIĄŻKA, JAKĄ CZYTAŁAM. NIE LICZĄC „MISTRZA I MIAUGORZATY”.
PLAMKA WLAZŁKOCIŃSKA-NAPŁOTKIEWICZ.

Zapomnij o przykrych nieporozumieniach między tobą a twoim zwierzęciem! Dzięki zwierzoobjaśniarce dowiesz się w końcu, o czym myśli pies, co interesuje kota, czego pragnie kura. Tajemniczy świat owiec, złotych rybek i karaluchów wreszcie stanął przed nami otworem.

Dzięki temu niezwykłemu wynalazkowi Jurij Gagaryb poleciał w kosmos, Frank Sinatra zaśpiewał z Pandą Minelli, a prezydent Eisenhauhauer i pan Nowak, przedstawiciel związku zawodowego listonoszy, zawarli historyczny rozejm!

 

źródło opisu: https://nk.com.pl/

%d bloggers like this: